Bakırköy Marangoz

14.03.2016
1.294
Bakırköy Marangoz

Evlere servis yapan mobilya ustasına ihtiyacınız mı var? Çok acil marangoz ustası mı arıyorsunuz? evinizin tadilata ihtiyacını mı oldu? şuan da doğru yerdesiniz. Bakırköy ve İstanbul’un diğer semtlerinde de hizmet sunan şişli marangoz servisi yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.tümsemt

Yapmış olduğumuz örnek işlerden bazıları; Mobilya imalatı, (istediğiniz ölçülerde, istediğiniz şekilde bir mobilyanın sıfırdan imalatı) – Mobilya Montaj Hizmeti (Hazır aldığınız bir mobilyanın montajı veya evde kurulu olan mobilyanın demonte ve monte hizmeti) – Mobilya tamiri (Evinizde, işyeriniz deki hasar görmüş, tamire ihtiyacı olan mobilyalarınızın tamiratı)

Veya yapılmasını istediğiniz diğer marangozluk işleriniz de de sizlere yardımcı olabiliriz. Yani ne yapılmasını istiyorsanız biz hepsini yapıyoruz. Marangozluk servisinde yapılmasını istediğiniz tüm işleri kısa ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bunların haricinde, çelik kapı montajı, stor perde montajı, parke döşeme veya parke siparişi vermek isterseniz, yine size yardımcı olabiliriz. Kısaca bir evde neye ihtiyacınız varsa biz o işlerde sizlere hemen yardımcı olabiliriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: