İstanbul’daki En Yakın Marangoz

20.03.2016
1.044
İstanbul’daki En Yakın Marangoz

İstanbul şehrinde Marangoz arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz demektir. Marangoz Ustalarımız İstanbul’un tüm semtlerinde dağılmıştır ve bir telefon kadar uzaklıktadırlar. Siz bizden usta istediğiniz zaman biz hemen size en yakın ustaya telefon numaranızı veriyoruz ve en kısa sürede sizin için adresinize geliyor. Yapılmasını istediğiniz her ne varsa hepsini tek tek yapıyor. Üstelik ekonomik fiyatlarla tüm marangozluk işlerinizi yapıyor.

Marangozluk hizmeti sunan firmamıza istediğiniz gün ve istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun çekinmeden bizi arayın. Beylikdüzü mü? Şişli mi? Taksim mi? veya ümraniye mi? tuzla mı? kartal mı? ataşehir mi? İstanbul sınırları içerisinde olan neresi varsa biz her zaman oralardayız.

Benim yapılacak küçük bir işim var, küçük iş içinde geliyor musunuz? Yapılacak küçük işleriniz için levent’ten tuzlaya gitmek mantıklara aykırı olsa da, geniş ekibimizle İstanbul’un her bölgesine dağıldığımız için küçük, büyük işleri ayırt etmiyoruz çünkü ekibimiz size en fazla 15 dakika uzaklıktadır. Yani siz bize Alo acil marangoz lazım dediğiniz an size en yakın ustayı yönlendiriyoruz.

Marangoz firması olarak ne iş yapıyoruz? Yapmış olduğumuz işlerden sizlere kısa kısa örnek vererek anlatalım. Siz herhangi bir mağaza’dan mobilya ürünü aldınız ancak almış olduğunuz ürünü paket halinde evinize bıraktılar ve kurulum için size destek sunmadılar. O zaman bizi arayabilirsiniz. Çünkü biz hemen mobilyalarınızın montajı için hazır olacağız. Evinizde sandalyenizin ayağı kırıldı veya dolabınızın bağlantı yeri parçalandı ya da, mutfak dolabınızın dolabı yerinden çıktı. Bu gibi durumlarda da hemen bizi arayabilirsiniz.

Başka ne gibi hizmetleriniz var? Yeni bir ev aldınız veya oturduğunuz evde özel bir mobilya yaptırmak istiyorsunuz. (Özel ölçülerde) Gardrop, Portmanto, Tv Ünitesi, ve benzeri tüm imalat işlerinizde bizden yardım alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: