Osmanbey Marangoz 0532 165 72 11

08.04.2016
1.045
Osmanbey Marangoz 0532 165 72 11

İstanbul’un her neresinde olursanız olun marangozluk işinizde her zaman yanınızda olduğumuzdan hiç kuşkunuz olmasın. Osmanbey de  marangoz hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Yapılmasını istediğiniz marangozluk işlerinizde yedi gün yirmi dört saat hizmet sunduğumuzu biliyor muydunuz? Peki İstanbul’un her bölgesinde hizmet sunan firmamız hangi hizmetleri sunuyor? Kısa kısa örnek örnek şimdi size sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi vereceğiz.

Marangoz Atölyemiz Özel Mobilya siparişleriniz ve tamirat işleriniz için kurulmuştur ve sizlerde özel sipariş verebilirsiniz. İster Yatak Odası takımı yaptırın, isterseniz genç odası, giyinme odası, gardrop, raydolap, mutfak dolapları ve istediğiniz her şeyi özel olarak yapıyoruz.

Her marka mobilyaların montajı ve onarım hizmeti; Şekli şemâli nasıl olursa olsun, markası modeli ne olursa olsun, hiç önemi yok eğer etiketinde mobilya ibaresi geçiyorsa bilin ki biz onun üstesinden geliriz. Mobilya adını taşıyan her türlü nesneyi istediğiniz her işlemi yapabiliriz. Montaj, Tamir, Bakım yani kısaca ne isterseniz isteyin. Yeter ki siz isteyin biz yapalım.

Tamirat işleri; Örneğin dolabınızın kapağı bozuldu, kapının kolu kırıldı, mutfak dolabında kesilmesi gereken yerler var yani etiketi mobilya olan ürününüzün nasıl, ne şekilde tamirata ihtiyacı varsa tamiratını hemen yapıyoruz.

Firmamızın servis ücretleri nedir? Mobilya işinde herhangi bir sabit ücret yoktur çünkü yapılacak iş telefonda veya yüz yüze görüştükten sonra netleştiği için ancak fiyatları o zaman verebilmekteyiz. Marangoza ihtiyacı olan herkesin faydalanabilmesi için fiyatlarımızı elimizden geldiğince makul tutmaya çalışıyoruz. Eğer sizinde marangoza ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz. Hedefimiz; ürünleri kaliteli yapıp sizi bir daha marangozla buluşturmamak olacaktır. 🙂

0212 279 29 99 – 0532 165 72 11 numaralı telefonlardan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: