Fulya Marangoz

19.04.2016
1.182
Fulya Marangoz

tümsemt

Şişli fulya mahallesinde marangoz servisi 30 dakika içinde hazır olduğunu biliyor muydunuz? Özel mobilya yapımından, en küçük mobilya montajına kadar hizmet sunuyoruz. Fulya Marangoz firması olarak bugüne kadar binlerce müşterilerimizin memnuniyetini kazandık her geçen gün ağımızı biraz daha genişletebilmek için çaba gösterdik ve siz değerli müşterilerimizin referansları ile gücümüze güç kattık.

Hiç bir işi ayırt etmedik, bu iş küçük bu iş yapılmaz diye işi küçümsemedik ekibimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl yapabiliriz? arzu ettikleri hizmetleri en hızlı nasıl bitirebiliriz? ve müşterilerimiz bizden ne kadar memnun kaldı? düşüncesi ile bu konuları onları her daim istişare ettik.

Memnuniyet odaklı çalışmalarımızın sonucunda müşterilerimizin yüzündeki mutluluk ve tebessüm ifadeleri yapılan çalışmaların meyvesi olarak düşündük ancak bu düşüncelere odaklanmamız gerekiyordu. Elbet her müşterinin mutluluğu bizim içinde büyük bir mutluluktu fakat daha iyisini yapabilmek için bu teferruatlara takılmadan işimizin kalitesini daha da arttıracak düşüncelere yönelmeliydik.

Kalite bizim için her zaman ön plandaydı ve olmazsa olmazlar arasındaydı. Çünkü özel yaptırılan her ne varsa mutlaka adı gibi özel olmalıydı. Sadece kaliteli işçilikle işlerin yürümediğini günümüz şartlarında hepimiz biliyoruz ve bizde gelişen teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanarak mükemmel mobilyalar imal etmeye çalışıyoruz ve işin ehli ustalarımızla tamir ve montaj işlerinizi kusursuz yapmaya özen gösteriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: