Zeytinburnu Marangoz

29.06.2016
1.578
Zeytinburnu Marangoz

Şimdi zeytinburnundayız.. Marangoz mu arıyorsunuz? hiç problem yapmayın çünkü biz artık zeytinburnunda da marangozluk hizmeti sunuyoruz ve siz değerli müşterilerimize marangozluk adı altında tüm işlerinizi itinalı bir şekilde yapıyoruz. Siz bizden isteyin biz sizin için yapalım.

Zeytinburnunda özel gardrop, raydolap mı yapılacak? mobilyalarınızın kuruluma ihtiyacı mı var? ikea , bauhaus, vs gibi yapı marketlerden mobilya aldınız kurulumunda desteğe ihtiyacınız mı var? kısacası eğer etiketinde mobilya geçiyorsa bizi arayabilirsiniz.

Ekibimiz mobilya alanında uzman ekipten oluşmaktadır ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda işlerini yapmaktadır. Şimdi sizde ihtiyacınız olanları bize belirtin. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kaç günde biteceğini ve ne kadar ücret karşılığında yapacağımızı size belirtelim. Eğer mobilya montajı ve tamiri yaptırmak istiyorsanız ekibimiz sadece 30 dakika içinde adreste olmaktadır. Yarım saate kadar adresinizde oluyoruz ve işi bitiriyoruz.

Özel olarak ne yapıyoruz? Raydolap, gardrop, portmanto, kitaplık, vestiyer, şifonyer, çocuk odası, yatak odası, genç odası, bebek odası. ve Tüm tamir işlerinizi yapmaktayız.

Zeytinburnu marangoz firmasına 0212 279 29 99 ve 0532 165 72 11 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Whatsapp’tanda iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: