Nişantaşı Marangoz – 0532 165 72 11

18.08.2016
674
Nişantaşı Marangoz – 0532 165 72 11

Nişantaşında size en yakın marangoza ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yıllardan beri sürdürmüş olduğumuz marangozluk hizmetinde nişantaşı ve çevre semtlerde marangozluk, mobilya tamiri, montaj ve imalat hizmeti sunmaktayız. Eğer konu mobilya – ahşap ise doğru yerdesiniz. Yapılmasını istediğiniz ne varsa sizler için tasarlıyor ve yapıyoruz.

Nişantaşı marangoz firması olarak yenilikçi ve işin ehli çalışanlarımızla müşterilerimizi dinliyor ve virgülünden noktasına kadar verilen işi detaylı bir şekilde yapmaya özel gösteriyoruz.

Biz işimizi seviyoruz ve aklımızda her zaman şu ibretlik sözleri tutuyoruz. “Elleriyle çalışan insan işçidir, Elleri ve kafasıyla çalışan insan ustadır.  Elleri, kafası ve yüreği ile çalışan insan SANATKAR’dır.

Biz yüreğimizle çalışmayı kendimize borç bildik ve kendimizi bu işe adadık. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmek.. Çünkü müşteri velinimettir.

Bugün sizin işinizi yaparız, siz bizi başkasına tavsiye edersiniz, o bir başkasına, bu şekilde hem biz gücümüze güç katarız. Hemde siz değerli müşterilerimiz arzu ettikleri ürünlere en iyi şekilde sahip olur. Biz bu prensiple ilerleyerek hiç bir ayrım yapmadan tüm müşterilerimize değer veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize, özel mobilya yapımı, tüm marka ve model mobilyaların montaj ve tamiratı, mobilya boyama, ve mobilya dekorasyon alanlarında hizmet sunarız. Size her zaman yardımcı olmak için hazırız. Bize sadece iş vermek için değil, fikir ve  bilgi almak içinde arayabilirsiniz.

0212 279 29 99 – 0532 165 72 11 numaralı telefonlardan her zaman ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: