Okmeydanı Marangoz – 0212 279 29 99

25.08.2016
1.169
Okmeydanı Marangoz – 0212 279 29 99

Okmeydanı, kağıthane, şişli ve çevre semtlerde marangoza ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. Özel olarak yaptırmak istediğiniz mobilya imalatlarını tüm hızımızla yapmaya devam ediyoruz. Siz istediğiniz ürünün üretimi için bizden her zaman destek alabilirsiniz.

Şişli marangoz firması olarak okmeydanı‘nın tüm mahallelerine geliyoruz. Başlıca sunduğumuz hizmetlerimiz Mobilya imalatı (mobilya olan herşey)  Hazır aldığınız mobilyaların montajı, (tüm marka ve model) Mobilyalarınızın tamiratı, boyası ve bakımını yapmaktayız.

Hedeflerimiz de her zaman kaliteli ürün, iyi işçilik ve profesyonel destek ilkeleri vardı ve bu ilkelerimizi hala devam ettiriyoruz. 1 Müşteri 1000 Müşteridir düşüncesi ile sizlere çok önem veriyoruz. Çünkü müşteri velinimettir.

Bizim amacımız yıpranacak, kırılacak ürünlerin üretmek değil, ömür boyu kullanabileceğiniz, dayanıklı ürünler üretmektir.

Eğer bizim yaptığımız ürünü yıllar sonra değiştirmek isteseniz bile o ürünün kalitesiz olduğundan değil, yeni bir renk, yeni bir ürün yelpazesinden faydalanmak için değişmenizi temenni etmekteyiz ve bu düşünce ile sağlam ve kaliteli ürünler üretiyoruz.

Eğer evde, ofiste veya fabrikada yapılması gereken marangozluk işleriniz varsa her zaman bizden destek alabilirsiniz. 0212 279 29 99 – 0532 165 72 11 no’lu telefonlarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: