Pangaltı Marangoz – 0212 279 29 99

31.08.2016
374
Pangaltı Marangoz – 0212 279 29 99

Pangaltı’da marangoz firmasına ulaşmak çok kolay. Firmamız pangaltı ve çevre mahallelerde hizmet sunmaktadır. Özel mobilya siparişi, mobilya montajı, mobilya tamiratı, mobilya dekorasyon, uygulama, tadilat ve dekorasyon işlerini bizlere yaptırabilirsiniz.

30’u aşkın kadromuzla, tüm ekipmanlarımızla hizmet sunmaktayız. Bir evin, ofisin, mağazanın, fabrikanın ihtiyacı olan ne varsa profesyonel ekibimiz sayesinde ihtiyacı olan tüm müşterilerimize yetişiyoruz.

Genel olarak marangozluk, montaj, tadilat ve dekorasyon işleri ile ilgilenmekteyiz.

Küçük büyük işi ayırt etmeksizin ihtiyacı olan herkese yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz ayırt etmek değil, hizmet etmektir çünkü size biz ne kadar kaliteli hizmet sunarsak siz de bizi çevrenizdeki dostlarınıza tavsiye edersiniz ve bizde bu şekilde gücümüze daha fazla güç katmış oluruz.

Bu prensibi kendimize ilke edindik ve her geçen gün ağımızı daha da güçlendiriyoruz.

İhtiyacınız olan ne varsa hiç çekinmeyin bize belirtin. Eğer özel dolap, mutfak dolabı, raydolap, dosya dolabı, kitaplık, portmanto yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz sadece dolap işi yapmıyoruz  menşeisi ahşap olan her ürünü yapabiliriz.

Komple Tadilat : Ev, Ofis , Mağaza , Fabrika veya Otel tadilatı yaptırmak isterseniz ekspertiz için istediğiniz gün ve saatte gelebiliriz. Organizeli bir şekilde istediğiniz, hayal ettiğiniz mekanı tasarlayıp uygulayabiliriz.

Kısacası Şişli, Pangaltı ve çevre semtlerde 7 gün 24 saat en yakın ustanıza ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: