göktürk marangoz – 0532 165 72 11

12.10.2016
944
göktürk marangoz – 0532 165 72 11

Göktürk‘te acil marangoz veya mobilya servisine ihtiyacınız mı var? marangozluk adına ihtiyacınız olan ne varsa hepsini gerçekleştiriyoruz ve en kısa sürede adresinize geliyoruz. Ortalama servis süremiz 45 dakikadır. Kısacası 45 dakika içinde adresinizde hazır vaziyette bulunuyor ve işlerinizi tamamlıyoruz.

İster özel mobilya siparişi verin, isterseniz hazır aldığınız mobilyaların montajı, tamiri ve bakımını yaptırın. Mobilya adına hizmet istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan hiç kuşkunuz olmasın çünkü biz işimizi seviyoruz ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmek için çaba sarf ediyoruz.

Başlıca sunmuş olduğumuz hizmetler nelerdir? Biz Mobilya imalatı , Mobilya Tamiri, Mobilya Montajı, Cila ve Dekorasyon işleri ile ilgilenmekteyiz. Özel imalatlarımız da masif, ahşap, veya mdflam ürünleri ile çalışma yapıyoruz. Bu ürünler en sağlam, en kaliteli ürünlerdir ve bizde kaliteden şaşmamak için özel mobilyalar da özel ürünler kullanıyoruz.

Piyasa da hali hazırda satılan ürünler suntalamdır ve bizim ürünlerimizle suntalam ürünlerini kıyas etmek anlamsızdır. Özel mobilyalar ömürlüktür ve bıraktığınız yerde ilk günkü gibi canlılığını ve sağlamlılığını korur. Eğer siz o mobilyayı değiştirmek isterseniz ihtiyaçtan dolayı değil, keyfiyetten dolayı değişmeniz gerekecektir. Yaptığımız ürünlerdeki kalite bu şekildedir.

İnternet’ten hazır alınan mobilyalar genellikle projesi ile birlikte gönderilir ve o mobilyayı monte edebilmek için projeyi okuyabilmeniz şarttır. Eğer projeyi okuyamıyorsanız montaj’da problem yaşarsanız. Bizde burada sizin imdadınıza yetişiyor. Mobilyalarınızın kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Mobilya tamirinde sadece vida atıp sıkmakla tamir tamamlanmaz. Tamir edilecek yer kontrol edikten sonra zımpara yapılabilir, ek parça konulabilir, yeni bağlantı aparatları takılabilir veya tutkal sürülebilir. Bunlar mobilyanın arızasına göre kullanılabilecek ürünlerdir.

Kısacası biz işimizi severek yapan bir firmayız ve yaptığımız işleri de hakkıyla yaptığımızı düşünüyoruz. Her işi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Yaptığımız işin kalitesinden, işçiliğinden eminiz ve sizde emin ellerdesiniz.

Göktürk ve çevre semtlerden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 0212 279 29 99 – 0532 165 72 11

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: