ikea montaj – 0532 165 72 11

08.11.2016
1.100
ikea montaj – 0532 165 72 11

İkea’dan almış olduğunuz mobilyaların montajı için desteğe ihtiyacınız mı var? İstanbul’da siz en yakın acil mobilya montaj servisi mi istiyorsunuz? aynı gün montaj yapılması mı gerekiyor? o halde şuan doğru yerdesiniz.

Biz İstanbul’un tüm semtlerinde sizlere özel servis sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile montaj işlemlerini ikea kataloğundaki prosedüre göre harfiyen yerine getiriyoruz.

Ne gibi hizmetler sunuyoruz? ikea mobilya montajı, dolap montajı, koltuk montajı, duvara ayna asma, tv ünitesi montajı ve tüm mobilya montaj işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. İşimizi severek yapmanın avantajı ile temiz işçilik ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Biz iş yaparken 1 müşteri 1000 müşteriye bedeldir düşüncesi ile yola çıkıyoruz. Çünkü bizim referansımız sizsiniz. Siz memnun olursanız çevrenizdeki dostlarınıza, arkadaşlarınıza bizi tavsiye eder bizde gücümüze güç katarız.

İkea ürünlerinin montajında ne kadar tecrübeliyiz?

Biz zaten yılların vermiş olduğu tecrübe ile montaj işlemleri yapmaktayız. ikea ürünlerinde en önemli nokta proje okumak ve elin yatkın olmasıdır. Bizde mesleğimiz gereği projeyi okuyup gerekli montaj elemanlarını yerlerine takarak ürünü montaja hazır vaziyete getirip ardından montaj işlemine başlıyoruz. İkea montaj hizmeti bizim için zor bir iş değildir ancak sabır gerektirdiğinin de altını çizmek gerekir.

Eğer sizinde montaj hizmetine ihtiyacınız var ise bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İstediğiniz saat ve tarihte adresinizdeyiz. İstanbul’un tüm semtlerine servisimiz vardır.                                                                                 0532 165 72 11 – 0541 247 62 77

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: