şişli bölgesi marangoz – özel dolap – özel kampanyalar

20.12.2016
896
şişli bölgesi marangoz – özel dolap – özel kampanyalar

Şişli ve çevre semtlerde oturan komşularımızın her türlü imkanlardan faydalanabilmeleri için bizlerde kampanya oluşturmaya karar verdik.

Özel mobilya siparişlerinizde (ray dolap, mutfak dolabı, portmanto, kitaplık, yatak odası takımı ve benzeri ürünlerde en uygun fiyat teklifi vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.) Özel ölçü alımlarında hiç bir ücret talep etmemekteyiz.

Fiyatlarımız her ölçüye göre özel olduğundan dolayı net fiyatlar verememekteyız ancak en uygun fiyatı bizden alacağınızdan şüpheniz olmasın.

İster küçük bir raf yaptırın isterseniz bir evi komple mobilya ile donaltın; Şişli Marangoz firması olarak şişli ve çevre semtlerdeki komşularımıza her daim yardımcı olacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Biz özel sipariş yaparken mobilyanın içine, dışına tüm aksesuarlarına önem veriyoruz ve siz değerli müşterilerimizi kullanacağınız alana göre ne gibi yenilikler varsa hepsini arz ediyoruz. Yani bugün bir müşteri mobilyalardaki aksesuarların tamamını bilmiyor olabilir, müşterinin bilmiyor olması onu istemiyor anlamına gelmiyor. Biz sadece bilinçlendirme amaçlı müşterilerimize ürünü sunuyoruz. Sizin de hoşunuza giderse o ürünü mobilyaya uyguluyoruz. Buradaki amaç ürünü size pazarlamak değil, biz zaten kazancımızı mobilya üzerinden sağlıyoruz. Bizim amacımız mobilyalarınızı daha kullanışlı hale getirip size sunmaktır.

Biz bu işi yaparken muhatabımız olan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek zorundayız. Biz bunları kendimize misyon bildik. Yani vazgeçilmez kurallarımız arasında sizin memnun kalacağımız hizmet anlayışımızdır. Yaptırmak istediğiniz ürüne göre fiyat vermekteyiz. Siz de kampanyalarımızdan yararlanmak için haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

Biz şişli marangoz firması olarak, siz değerli dostlarımızdan her daim memnun kaldık ve sizlerinde bizlerden memnun kalacağınıza eminiz, emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda dostluğumuzun ebedi olması temennesi ile telefonlarınızı bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: