Duvara Monte Dolap

29.01.2017
994
Duvara Monte Dolap

Duvara monte edilecek dolabınız, üniteniz mı var? O halde doğru adrestesiniz çünkü size profesyonel hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Mobilyaların montajı ve kurulumundan sonra en çok karşılaşılan problemler arasında duvara monte edilecek olan dolaplar gelmektedir.

Aslında bu bizim işimiz olduğu için bizim açımızdan hiç problem edilecek konu değildir ancak siz değerli müşterilerimizin duvarı delip onu duvara asacak aparatlar olmadığı için sizin bu işlemi yapmanız zor olacaktır.

Duvara monte edilirken o dolabın nasıl duvara monte edileceği hangi dübellerin kullanılacağı hepsi hesaplandıktan sonra işaretlenir ve duvar delinir.

Duvarı delerken kullanmış olduğumuz malzemeler profesyonel matkap ürünlerdir. Kimi matkaplar duvarı delerken sizi dakikalarca yorabilir ve duvar istenilen derinlikte delinmez. Kullandığımız profesyonel ürünler sayesinde saniyeler içinde duvara delik açılır ve dübeller takılır. Hem komşularınız rahatsız olmaz hem işleriniz hızlı tamamlanır.

Dolap duvara asma, tv ünitesi duvara montajı, tv asma ve benzeri işlerinizde her zaman bizden destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: