Dolap Montajı – 0532 165 72 11

12.04.2017
780
Dolap Montajı – 0532 165 72 11

İster yeni satın aldığınız dolabın montajını bize yaptırabilirsiniz. İsterseniz evinizin içerisindeki dolapların yer değişimi için montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm mobilyaların montajında sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul’da tüm semtlere sunmuş olduğumuz bu hizmetten 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Ortalama 30 dakika içerisinde adresinizde oluyor montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İkea veya internetten satın aldığım dolapların montajını yapabilir misiniz?

ikea veya herhangi bir web sitesinden satın aldığınız mobilyaların montajını katalogda görmüş olduğunuz resimdeki gibi kuruyoruz. ikea veya diğer markalardaki tüm mobilyaların montajında garantili hizmet sunmaktayız.

Dolabım sürgülü 3 usta geldi yapamadı siz yapabilir misiniz?

Bu tip sorularla sıklıkla karşılaşmaktayız. Maalesef günümüzde eline matkabı alan usta olup çıkıyor. Biz bu işi yılların vermiş olduğu tecrübe ile yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde garanti sunmaktayız.

İstanbul’da Hangi Semtlere Hizmet Sunuyorsunuz?

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm semt ve mahallelere hizmetimiz vardır. Ortalama 30 dakika içinde kapınızda oluyoruz.

Dolabı toplamak için gerekli ekipmanlarım yok siz mi getiriyorsunuz?

Tabiki tüm ekipmanlarımız hazır vaziyettedir. Siz aldığınız ürünü kolisinden dahi çıkartmanıza gerek yoktur. Gelen ekibimiz tüm kolileri açıp kurulumu yaptıktan sonra kolilerin düzgün şekilde toparlayıp evinizden kaldıracaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: