Özel Mutfak Dolabı Yaptırma

19.02.2018
889
Özel Mutfak Dolabı Yaptırma

Evinize – ofisinize özel ölçü mutfak dolabı siparişi vermek mi istiyorsunuz? Mutfak dolabını yaptırmadan önce yeni fikirler edinmek, mutfağınızı en güzel şekilde kullanılabilir hale getirmek için yardıma ihtiyacınız mı var? O halde doğru yerde olduğunuzdan hiç kuşkunuz olmasın..

Mutfak; bir evin olmazsa olmazı, hanımefendilerin yoğunlukla zaman geçirdikleri mekanlardır. Mutfak ne kadar kullanışlı ve güzel olursa, hazırlanan yemeklerde, tatlılarda o kadar lezzetli olur. Çünkü siz mutfağa girdiğiniz anda kendinizi rahat ve huzurlu hissetmelisiniz. Kullanışsız mutfak insanı çileden çıkartabilir, ufacık bir tuz atmayı unutmanız bile damak tadınızı bozabilir. O yüzden kullanışlı ve evinizin dizaynına göre mutfak üretmek bizim için çok önemlidir.

15 milyondan fazla insanın yaşadığı İstanbul’da her geçen gün yeni yerleşim yerleri yapılıyor. Bazı mutfaklar güzel düşünülüp inşa edilse de, kimi dairelerde biçimsiz mutfaklar yapılıyor, mutfağını daha kullanışlı hale gelmesini isteyen müşterilerde, yeni mutfak modelleri trendlerini araştırıyor.

İnternet ortamında araştırmış olduğunuz mutfaklarla, evinizin yapısındaki mutfaklar bir birini tutmuyor olabilir. Bunun tespiti için uzmanlar tarafından evinizin o mutfağa uygun olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Bunun için mimar arkadaşlarımız sizin hayal dünyanızı dinleyerek size mükemmel fikirler sunabilir.

Biz sadece ölçü alıp mutfak yapmıyoruz, biz mutfağı mutfak yapacak bilgi ve birikimler üretiyoruz. Yeni ve trend olan ne varsa hepsini araştırıyoruz, teknolojiyi takip ederek evinize uyumlu ne varsa size sunuyoruz.

Çalışma sistemimiz nasıldır?

  • Sizden randevu talep ediyoruz (istediğiniz tarih ve saatte keşif için hazır oluyoruz)
  • Mutfağınızı keşfettikten sonra sizin isteklerinizi dinliyoruz. (Size yeniliklerden bahsediyoruz)
  • Fikir alışverişi yapıp, tam istediğiniz mutfağı not ediyoruz.
  • Örnek mutfak resimlerini AutoCad programından çıkartarak size sunuyoruz.
  • Beğendiğiniz modeli imalathane vererek mutfağınızı hazırlıyoruz.

Mutfağınız hazırlandıktan sonra ortalama 10 – 15 gün içerisinde montaj için tekrar randevu alarak belirttiğiniz tarih ve saatte montaj ekibimizi gönderiyoruz. Yeni mutfağınız hayırlı olsun..

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: