Özel Dolap Siparişi

20.02.2018
1.584
Özel Dolap Siparişi

Özel dolaba ihtiyacınız mı var? özel ray dolap – özel gardırop veya özel portmanto mu yaptırmak istiyorsunuz? özel dolaplar, hazır dolaplara nispeten daha pahalı olur, çünkü hazır dolaplarla özel yapılan dolaplar bir birinden farklıdır.

Hazır dolabı kimler almalı? özel dolabı kimler yaptırmalı? gibi soruları da yazımızda değerlendirelim. Tabi bizim amacımız ille de herkese özel dolap satmak değil. Bizim amacımız ihtiyaçlara göre hangisini tercih etmek mantıklı olur, onu tartışacağız.

İnternette satılan hazır mobilyalar fabrikasyon ürünlerdir genellikle minifiks bağlantılar, alyanlı vidalama sistemi ve direkt vidalama kullanılmıştır ve el değmeden makineler aracılığı ile seri üretimi yapılmaktadır. Makina başında durup düğmeye basma ve paketleme işçiliği haricinde fazla uğraşı yoktur bu yüzden çok cüzi kârlarla satılmaktadır. Ürünler direkt fabrikasyon olduğu için ürünlerin ölçüleri standarttır, sizin istediğiniz ölçülere göre ürün hazırlanmaz. (belki hazırlayan sayılı firmalar vardır, şahsen ben görmedim)

Fabrikasyon ürünlerde eğer hatalı kesim yapılmışsa veya yanlış kılavuz delikleri açılmışsa size gelen ürün hatalı olur ve ürünü iade etmesi, ürün iadesinin kabul edilip tekrar size geri gönderilmesi zamanınızı alacaktır.

Biz bugüne kadar yapmış olduğumuz mobilya montaj işlerinde en iyi hazır mobilya markalarını derledik. Eğer öğrenciyseniz ve imkanlarınız kısıtlıysa adore marka ürünleri tercih edebilirsiniz. Adore markalı ürünlerde hata görmedim ve ürünleri gerçekten özenle paketlenmiş ve özenle yapılmış.

Bütçeniz biraz daha fazlaysa ve görselliğe de önem veriyorsanız ikea’nın ürünlerini tercih edebilirsiniz. İkea ürünlerinin montaj kılavuzu yanındadır ve kurulumu da kolaydır. Tabi bazı modelleri kafa karıştırabilir, yapamadığınız yerde bizden destekte alabilirsiniz.

Sizden önemle şu hatayı yapmamanızı rica edeceğim. Çok ucuza satılan mobilyaların bağlantı sistemlerinde, ürün paketlemelerinde, ürünün görselliğinde ve ürünün montaj kılavuzlarında problemler olmaktadır. Bu hataya düşmemenizi ürünü alırken markasını araştırmanızı tavsiye ederim.

Neden özel mobilyayı yaptırmalıyız?

Giysilerinizi kolayca asıp, düzenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz bir alan oluşturmak için özel ray dolap yaptırabilirsiniz.

Evinizin kullanım alanını büyültebilir, mobilya dekoru ile evinizi daha geniş alanlara yayabilir eşyalarınızı görünmeyen yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Hayallerinizi süsleyen mobilyaları özel ölçülere göre yaptırabilir, aklınızdan geçen tüm hayalleri mobilyaya yansıtabilir her evinize gelişinizde onu karşınızda görebilirsiniz

Özel mobilya yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz tarih ve saatte sizden randevu talep ediyoruz. Belirtilen tarihte evinize – ofisinize gelerek yapılacak mobilyanın ölçülerini alıyoruz. Mobilyanın nasıl yapılacağını, sizin ne tarz mobilya istediğinizi hepsini konuştuktan sonra mobilyanızı imalata gönderiyoruz. Mobilyalarınızı ortalama 3 ile 15 gün içerisinde hazırlıyoruz. (İşin büyüklüğüne göre zamanı belirliyoruz.) İş atölyede bittikten sonra montaj için sizden yeniden randevu alıyor ve montaj için geliyoruz. Müessesemizde kredi kartı geçerlidir.

İstanbul’un tüm semtlerine özel dolap yapmak için geliyoruz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: