Mutfak Dolabı – 0532 165 72 11

18.06.2018
745
Mutfak Dolabı – 0532 165 72 11

Özel mutfak dolabı siparişi vermek, hayalinizdeki mutfak modelini yaptırmak, kullanışlı ve göz alıcı mutfağa sahip olmak istiyorsanız şuan doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isterim. Uzun yıllardan beri marangozluk hizmeti sunarken her geçen gün yeni mutfak modelleriyle karşınıza çıkıyoruz çünkü mutfaklar bir evin kalbidir.

Evinizi ne kadar iyi dizayn ederseniz o kadar mutlu olursunuz. Yeni mutfak trendleriyle evinizin kalbini en iyi şekilde dizayn ediyoruz. Çizim programlarıyla mutfağınızın hangi halde olduğunu daha yapılmadan görebiliyorsunuz. İşte aradığım mutfak bu dediğiniz zaman imalata başlıyor ve mutfak dolabını hazırlıyoruz.

Mutfak dolaplarının aksesuar seçenekleri boldur. Mutfağı kullanmanız oldukça kolaylaşır ve mutfaktan hiç çıkmak istemezsiniz. Eğer sizde evinizde mutfak dolaplarının yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız bize bir telefon kadar uzaklıkta olduğunuzu bilmenizi isterim.

Mutfak dolabı imalatında gövdelere MDF’lam kullanırız. Mobilyanın görünen tarafları ve kapaklarını, seçeceğiniz kapak modelini kullanırız. Örneğin akrilik, lake, hight class.

Ölçü alımı, imalat, nakliye ve montaj işlemleri mutfağın büyüklüğüne göre ortalama 6 gün ile 20 gün arasında değişmektedir. Sizde mutfak dolabı yaptırmaya karar verdiyseniz bizden de teklif almanızı tavsiye ederiz.

Biz müşterilerimize sadece mobilya hizmeti vermiyoruz biz müşteriye mobilyalar hakkında bilgi vererek onların doğru karar verebilmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kısacası, hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Hiç kuşkunuz olmasın.. Çünkü biz sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize borç bildik..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: