Mutfak Dolabı Montajı – 0532 165 72 11

10.07.2018
1.161
Mutfak Dolabı Montajı – 0532 165 72 11

Koçtaş, tekzen veya farklı mağazalardan satın aldığınız hazır mutfak dolaplarının montajını bize yaptırabilirsiniz. Hazır satılan mutfak dolapları demonte halde gelir ve genellikle vida kılavuzlarının tamamı yoktur.

Kılavuzun karşılığının olmamasından dolayı montaj işi sizi zorlayabilir, hatta çıldırtabilir. Hazır mutfak dolaplarının %90 suntalamdan yapılmaktadır malzeme kalitesi özel mobilyaya göre düşük olduğundan dolayı dikkatli monte etmek çok önemlidir.

Her evin mutfağı düz değildir. Kertilmesi gereken bir çok yer olabilir. Örneğin kolon arası dolap, düz olmayan duvar yapısı, köşelerin bozuk olması gibi alanlarda kerterek müdahale edebilmekteyiz.

Hazır aldığınız mobilyaların evye yerlerinin açılması gibi kesim işleri olmaktadır bu işlemleri de itina ile yaptığımızı bilmenizi isterim.

Bugün koçtaş, bauhaus, tekzen ve ismini aklımda tutamayacağım bir çok firmanın mutfak dolaplarının montajını firmamıza itina ile yaptırabilirsiniz. İstanbul’da tüm semtlere hizmet sunduğumuz bu hizmette haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Mutfak dolaplarınızın montajını, tamiratını yaptırmak için 0532 165 72 11 numaralı telefondan bizi arayabilir, whatsapp’tan mutfak alanın resmi ile aldığınız mobilyanın resmini gönderebilirsiniz.

En kısa sürede size vereceğimiz fiyat ile aynı gün veya ertesi gün montajı yapabilmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: