Acil Beyoğlu Marangoz – 0532 165 72 11

29.09.2018
861
Acil Beyoğlu Marangoz – 0532 165 72 11

Beyoğlu’nda acil marangoza ihtiyacınız mı var? Mobilya montajı – mobilya tamiri veya özel mobilya siparişi mi vermek istiyorsunuz? O halde şuan doğru yerdesiniz. Beyoğlu’nda hizmet mobilya tadilatı, mobilya montajı ve tüm marangozluk işlerinizi yaptırabileceğiniz firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Bir marangoza yaptırmak istediğiniz tüm işleri güvenle, rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Başlıca yapmış olduğumuz hizmetler nelerdir?

 • Mobilya Montaj Hizmeti
  İkea , koçtaş , bauhaus veya diğer mağazalardan satın almış olduğunuz demonte mobilyaların kurulumu için bizden destek alabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz daha önce kurmuş olduğumuz mobilyalarının resimlerini isterseniz whatsapp hattımızdan görebilir ve güvenilir firma ile işbirliği yaptığınızdan emin olabilirsiniz.
 • Mobilya Kesim İşleri
  2018 yılı itibari ile gelişen teknolojiden ve profesyonel ustalarımızdan yararlanarak bir çok kesim işlerinizi evinizde yaparak hem bütçenizden hemde zamandan tasarruf ediyoruz. Tabi kesilecek ürünlerin evde kesilip kesilmeyeceği işi gördükten sonra karar verebileceğiz. Örneğin gardırop yükseklikten dolayı eve sığmıyorsa evinizde rahatlıkla kesebiliriz. Hemde hiç toz olmadan. Bir çok kesim işini bu şekilde tertemiz şekilde yapabiliyoruz. Kesilecek ürünün resmini whatsapp’tan gönderdikten sonra size detaylı bilgi verilecektir.
 • Mobilya Tamir İşleri
  Mobilyaların aksesuarları zaman geçtikçe yenilenmesi gerekebilir. Mobilya aksesuarlarından kaynaklı tamirat işlerinde gerekli malzemeyi temin ediyor ve değişimini yapıyoruz. Mobilyalarınızda kırık-çıkık varsa resmini whatsapp’tan hattından gördükten tamiratın nasıl gerçekleşeceği size detaylı bilgi verilecektir. Çünkü bazı mobilyalar yerinde tamir edilebilirken bazılarının atölyeye gelip tamir edilmesi gerekebilir. Bunun en hızlı şekilde sonuca ulaşabilmesi için resmini görmek yeterli olabilir.
 • Özel Mobilya Siparişi
  Özel mobilyalar, hazır mobilyalara göre daha pahalı ürünlerdir. Daha uzun ömürlü ve yerine göre özel ölçü olur. Şekli, şemali istediğiniz şekilde yapılır, dekore edilebilir. Haliyle malzeme, işçilik ücretleri hesaplandığında hazır mobilyaya göre yüksek fiyat çıkacaktır. Eğer özel mobilya yaptırmak isterseniz müsait olduğunuz bir günde sizden randevu talep edip ölçü için evinize – ofisinize gelebiliriz. Detayları görüştükten sonra onay verdiğiniz takdirde mobilya imalatına başlarız

Haftanın 7 günü bizi 0532 165 72 11 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: