Mobilya Montaj Fiyatları Nedir?

03.11.2018
1.268
Mobilya Montaj Fiyatları Nedir?

Mobilya montajı yaptırmak istediniz ancak birbirinden farklı bir çok teklif aldınız. Tabi buda sizin kafanızda büyük soru işareti oluşturdu. Hemde çok büyük kocaman soru işareti 🙂 Bir müşterim aradı, ya dedi ben senden önce bir kaç kişiyi aradım 80 TL – 150 TL ve 200 TL fiyat aldım.

Bizim fiyatı da orta halli bulunca bizi çağırmak istemiş. Şimdi malesef bizim sektörde piyasa bir birinden tutarsız olabiliyor. İşi bilen ile işi bilmeyenler çoğalınca ortaya biçimsiz fiyatlarda çıkabiliyor. Bu durumda ne yapmak gerekir?

Mobilya montaj işi uzaktan bakıldığında kolay görülebilir ancak işin püf noktalarını bilmediğiniz zaman mobilya zarar görür. Bu sebepten dolayı biz müşterilerimize hep diyoruz ki, ne çok yüksek fiyata iş verin, nede çok az fiyata iş verin. Her şeyin orta yolunu bulmak daha mantıklıdır.

Her daim kendimizden yola çıkarak işe başlarsak aslında orta yolu bulacağız demektir. Ben bir ürün alırken ne çok ucuzunu alıyorum ne çok pahalısını alıyorum. Ürünün kalitesinden ve fiyatından emin olduktan sonra o ürünü satın alıyorum.

Mobilya montaj işini de bir ürün alıyormuş gibi göz önünde bulundurursak işlerin daha iyi ve daha güzel sonuçlanma ihtimali %99 olur.
Örneğin; işi bilmeyen kişi size 100 TL’lik montaja 150 TL’der. Siz bu adam bu işin piridir dersiniz. Oysa işi tam anlamadığından, işten tam emin olmadığından fiyatı vermiştir ve sizde bu fiyata aldanarak iyi ustadır zannedip maalesef zarara uğrayabilirsiniz.

Örnekleri çoğaltalım; Adam mobilya ustasıdır ancak ikea ürünlerini daha önce kurmamıştır ve ben bunu ilk görüşte anladım der. Projeye bakmadan mobilyayı kurmaya başlar. Bir bakmışsınız bir yerden sonra ter dökmeye başlar. Ben bunu nereye monte edeceğim demeye başlar içinden  bu ne kadar saçma bir sistem olmuş, uyuz oldum, kıl kaptım vesaire vesaire 🙂

Biz mobilyayı neye göre fiyatlandırıyoruz?
Biz monte edeceğimiz mobilyalarda, mobilyanın büyüklüğü, geçirilecek zaman ve ekip sayısına göre fiyatlandırma yaparız. Size ne çok yüksek fiyat, ne de çok düşük fiyat çıkartırız. Biz hem kendimizi hırpalamadan, hemde sizin bütçenizi zorlamadan orta yollu fiyatla sizlere yardımcı oluruz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: