İkea Ürünlerinin Montajı Zormu?

09.01.2019
1.269
İkea Ürünlerinin Montajı Zormu?

2019 yılı itibari ile artık ikea montaj hizmetlerini daha sık yapmaya başladık. Bizleri tavsiye eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi ileterek konuya başlamak istiyorum.

İkea ürünlerinin montajı zor mu? Aslında kimileri için çok zor görülebilir ancak sanıldığı kadar zor değil. Bilmiyorum belki biz bu işin içinde olduğumuz için çok kolay geliyordur.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, birikim ve sürekli yapılan kurulumlarla yenilenen hafıza gibi düşünürsek montajın zor geliyor olması bizim için büyük bir problem olurdu zaten. Eğer siz değerli okuyucularımız; ikea ürünlerinin montajında zorluk çekiyorsanız size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

İkea ürünlerinin içerisinde çıkan kitapçıkta tüm bilgiler yer almaktadır. Orada belirtilen işlemleri harfi/harfine yerine getirirseniz işin sonunda kurulumun tamamlandığını göreceksiniz. (daha önce ikea kurulum tecrübeniz yoksa denememeniz tavsiyedir.) 🙂 Bazı ikea ürünlerinin kurulumu zordur. Daha önce kurulum yapmadıysanız bir usta çağırmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü ikea ürünleri çok fazla zorlamaya gelmez.

Biz belkide binlerce evde binlerce, onbinlerce mobilya kurulumu yaptık. Artık ikea ürünlerinin kurulumunu, kağıdına bakmadan ezbere yapıyoruz. Uygun fiyat politikamızla sizlere en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

Bizi sadece mobilya montaj siparişi için değil, gerek bilgi almak için gerekse ihtiyaç sahiplerine ücretsiz kurulum hizmeti içinde bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: