Marangoz 0532 165 72 11

Anasayfa » Marangoz 0532 165 72 11

Marangoz‘mu arıyorsunuz? çok acil marangoza ihtiyacınız mı var? İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun acil marangoz firması farkı ile yarım saat içinde tüm işlerinizi yaptırın. Marangoz firması olarak Anadolu ve Avrupa yakasında özel mobilya siparişi, montaj işleri, tamir işleri ve tadilat işlerinizi itina ile yapmaktayız. Hedeflerimizin arasında müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı bir şekilde yaparak marangozluk ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak olacaktır. Başlıca sunmuş olduğumuz hizmetlerden sizlere bahsetmek istiyorum.

Mobilya montaj işleri; Herhangi bir mağazadan aldığınız mobilyaların kurulumu veya odadan odaya değişecek olan gardrop ya da başka bir evden 2.el olarak aldığınız mutfak dolabının sökümü ve kurulumu, montaj yapılacak olan iş için illa yukarıda belirttiğim ürünlerin olması şart değil, mobilya adını taşıyan her türlü nesnenin montaj ve demontaj işlemlerinde sizlere her zaman yardımcı oluyoruz.

Mobilya Tamiratı; Evinizde kırılan, bozulan mobilya ve mobilya aksesuarlarının tamiri ve eksik parçaların onarımıdır. Bu konunun biraz daha detayından bahsedelim. Eskiden suntalam diye birşey yoktu ağaçtan mobilya yapılırdı. Şimdiki ürünler fabrikasyona döndüğü için kullanılan malzemelerin kalitesi eskiye göre çok daha düşük. Kalite düşük olunca mobilya zamanla daha çabuk yıpranabiliyor ve aksesuarları da zamanla bozuluyor. Hâl böyle olunca ister istemez mobilyalarınız yeniden tamirata ihtiyaç duyuyor.

Özel mobilya siparişi; Özel mobilya siparişlerinde kullanmış olduğumuz ürünler Masif Ahşap ve Mdflamdır. Siz hangisini tercih ederseniz biz o ürünü kullanarak istemiş olduğunuz herşeyi yapabiliriz. Özel siparişlerde genellikle MDF kullanılır. Mdf ve Mdflam dayanaklı ürünlerdir. Mutfak dolabı, Vestiyer, Yatak odası ve bir çok yerde kullanılır. MDF (Ham’dır) İstediğiniz renge boyanabilir (LAKE). MDFLAM üstü istemiş olduğunuz renklerde fabrikada kaplanmıştır. Günümüzde genellikle gövdelerde (iskelette) mdflam kullanılır ve dış yüzeyde (kapakta) MDF (Lake) kullanılmaktadır. Fiyat olarak MDFLAM daha caziptir. Görüntü olarak Lake istiyorum derseniz fiyat biraz daha artacaktır. Kısacası siz nasıl isterseniz biz o şekilde yaparız.

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun hiç fark etmez 0212 279 29 99 numaralı telefon ile Avrupa yakasından ulaşabilirsiniz. 0216 606 41 10 numaralı telefonumuza Anadolu Yakasından ulaşabilirsiniz. 0532 165 72 11 numaralı telefondan watsapp yolu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: